معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۲۶

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار: پنج هزار و ۷۳۰ شغل جدید در سبزوار ایجاد شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار از ایجاد پنج هزار و 730 شغل جدید طی سال گذشته با استفاده از تسهیلات بانکی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سبزوار، احمد برادران ظهر امروز در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از مسئولان در سالن جلسات فرمانداری سبزوار برگزار شد اظهارداشت: سال گذشته با استفاده از تسهیلات بانکی پنج هزار و 730 شغل جدید در این شهرستان ایجاد شد.
وی افزود: این میزان اشتغالزایی در حوزه های صنعت و معدن، جهاد کشاورزی، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و پنج نهاد دیگر بوده که بیانگر تحقق 78 درصد تعهد اشتغال این شهرستان است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار بیان کرد: در طرح اشتغال فراگیر روستایی نیز برای مرحله نخست 22 میلیارد و 200 میلیون ریال تصویب شد که تاکنون هزار و 459 طرح در این زمینه آماده و در دست بررسی است.
رئیس امور شعب بانک ملی در خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: نقض برجام از سوی آمریکا، مشکلی برای ارتباطات بین المللی بانک های این استان در حوزه مالی و پولی ایجاد نکرده و این ارتباطات همچنان پایدار است.
حسن مونسان افزود: با درایت جمهوری اسلامی در حوزه مالی ارتباط با کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی همچون گذشته برقرار است.
وی بیان کرد: گشایش اعتبارات اسنادی برای همه فعالان اقتصادی بخش صنعت، بازرگانی، کشاورزی و خدماتی این استان با دلار 4200 تومانی و بدون محدودیت انجام می شود.
رئیس امور شعب بانک ملی در خراسان رضوی گفت: طی چند روز گذشته 15 فقره گشایش اعتبارات اسنادی ارزی برای کشورهای مختلف شامل آلمان، سویس، چین، کره و هند انجام شده که نشانگر فقدان هرگونه مشکل در این حوزه است.
مونسان یادآور شد: گشایش اعتبارات اسنادی برای کالاهای دارای اولویت و سرمایه ای که به تولید داخلی ضربه نزند انجام می شود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۶۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان