معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۶

۳۰میلیارد ریال برای زیرساختهای شهرک صنعتی سبزوار هزینه شد

معاون استاندار وفرماندار ویژه سبزوار گفت: طی یک سال گذشته برای توسعه زیرساختهادر 2 شهرک صنعتی این شهرستان حدود 30 میلیارد ریال هزینه شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سبزوار، احمد برادران روز شنبه در بازدید از طرحهای صنعتی واقع در شهرک صنعتی شهرستان سبزوار افزود: این اعتبار از محل تملک و دارایی برای اشتغالزایی، رفع مشکلات فعالان اقتصادی و توسعه شهرکهای صنعتی سبزوار هزینه شد.
وی اظهار داشت: برای ساخت تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 سبزوار نیز مطالعات آن به پایان رسیده و و همچنین برای حل مشکل خط تلفن نیز با همکاری مخابرات سبزوار انتقال شبکه فیبر نوری به طول سه کیلومتر به شهرک صنعتی شماره 2 سبزوار صورت گرفت.
فرماندار ویژه سبزوار گفت: در یک سال گذشته در شهرک صنعتی شماره یک سبزوار 75 واحد صنعتی انعقاد قرارداد داشته اند. از این تعداد 60 واحد صنعتی راه اندازی شده و 15 واحد دیگر تا پایان سال به بهره برداری می رسند.
برادران افزود: همچنین در شهرک صنعتی شماره 2 سبزوار برای 35 واحد صنعتی انعقاد قرارداد صورت گرفت و 15 واحد ایجاد شد و دیگر واحدها در مرحله ساخت هستند.
فرماندار ویژه سبزوار اظهار کرد: برای ساخت واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی شماره یک و 2 سبزوار در مجموع هزار و 300 میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای هزار و 300 نفر اشتغال ایجاد شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان