معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۳/۰۱

ایجاد ۲ واحد تولید خوراک آبزیان در سبزوار

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار همراه با جمعی از مسئولین از واحدهای در حال ساخت خوراک آبزیان در شهرک صنعتی سبزوار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار، احمد برادران معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار در حاشیه بازدید از واحدهای در حال ساخت خوراک آبزیان در شهرک صنعتی سبزوار گفت: در حال حاضر 160 واحد پرورش ماهی سرد آبی، گرم آبی و خاویار در سبزوار وجود دارد که سالانه 4 هزار تن گوشت ماهی تولید می کنند.
برادران با بیان اینکه سبزوار رتبه اول تولید گوشت ماهی در استان را دارد افزود: 34 درصد تولید کل گوشت ماهی در استان خراسان رضوی در سبزوار تولید می شود که باید تلاش کنیم در این راستا ظرفیت های تولید را در این بخش افزایش دهیم.
وی ضمن بررسی وضعیت واحدهای در حال ساخت خوراک دام سبزوار تصریح کرد: مشکلات این واحدها تا زمان بهره برداری در قالب تفاهم نامه های مثلث توسعه اقتصادی در جلسات مختلف با حضور دستگاههای مرتبط بررسی می گردد.
 برادران ابراز امیدواری کرد: افتتاح این واحدها ضمن ایجاد اشتغال و رفع مشکل تامین خوراک آبزی پروران شهرستان، در تکمیل زنجیره تولید آبزیان بسیار موثر خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان