سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۱۷

پرداخت ۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا

در راستای سیاستهای دولت جهت حمایت از مشاغل آسیب دیده از بیماری کرونا تا کنون مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات در شهرستان به صاحبان این واحدها پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار گفت: در راستای اعطای تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از بیماری کرونا، ۵۲۴۳ درخواست به مبلغ ۶۷۰ میلیارد ریال در سامانه کارا ثبت گردید.
حسین فیض آبادی با بیان اینکه این سامانه تنها مسیر رسمی اعطای تسهیلات به واحدهای اقتصادی است افزود: با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، این تسهیلات علاوه بر واحدهای اقتصادی که بیمه گذار تامین اجتماعی بوده اند به واحدهای خویش فرمایی و فاقد بیمه نیز که در سامانه ثبت نام کرده و مورد تایید قرار گرفته است پرداخت می گردد.
وی با بیان اینکه نرخ سود تسهیلات مذکور ۱۲ درصد با بازپرداخت ۲۴ ماهه و دارای تنفس چند ماهه است تصریح کرد: با بررسی‌های انجام شده در ستاد ملی کرونا و برابر اعلام بانک مرکزی، ۱۴ رسته از جمله مراکز گردشگری، پوشاک، صنایع دستی، غذاهای آماده، خدمات مسافرتی، آجیل و خشکبار، آرایشگاهها، مجتمع های ورزشی تفریحی و ... مشمول دریافت تسهیلات شناسایی شده اند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۱۸۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۷۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۰۸۲۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۲ نفر
آماربازدیدکنندگان