سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

بمناسبت روز ملی روستا و عشایر

بازدید سرپرست فرمانداری سبزوار از دو روستای کراب و برزو

به مناسبت روز ملی روستا و عشایر سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار از دو روستای کراب و برزو بازدید کرد.

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار در این بازدید ضمن گفتگوی صمیمانه با اهالی این دو روستا و تبریک روز روستا و عشایر به روستائیان و عشایر سختکوش شهرستان گفت: روستائیان مظهر صداقت، تلاش و قناعتند و همه مسئولین موظفند با تلاش خود به روستاها ارائه خدمات داشته باشند.

دکتر شاد در ادامه به طرح توسعه مثلث اقتصادی اشاره کرد و افزود: توسعه روستاها از اولویت های این طرح است و در این راستا تا کنون 110 ستاد توسعه روستایی در این شهرستان ایجاد و فعال شده اند که مبنای اجرای آن شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های هر روستاست.

وی با اشاره به وظایف دهیاران و نقش آنها در روستاها اظهار کرد: دهیاران در آبادانی و توسعه روستاها نقش مهمی دارند و باید با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی برای توسعه و آبادانی روستا قدم بردارند.

سرپرست فرمانداری سبزوار با بیان اینکه برای اجرای طرح های دهیاری ها تسهیلاتی در نظر گرفته شده است گفت: دهیاران باید با ارائه طرح به دفتر امور روستایی استانداری نسبت به درخواست تسهیلات مورد نظر اقدام نمایند و با توجه به اینکه مدت زمان محدودی برای آن در نظر گرفته شده دهیاران باید سریعتر نسبت به این مهم اقدام نمایند.

دکتر شاد همچنین به تسهیلات اشتغال روستایی اشاره کرد و افزود: تسهیلات بانکی قرض الحسنه ای 30 میلیون تومانی برای ایجاد مشاغل کوچک از هفته آینده پرداخت خواهد شد و روستائیان می توانند نسبت به اخذ این تسهیلات اقدام نمایند.

در پایان دکتر شاد سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار به اتفاق بخشدار مرکزی و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان از مسیر دستک روستای برزو که عملیات آسفالت آن انجام شده است بازدید کردند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۱۰۲
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۲۲۳۰۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۲ نفر
آماربازدیدکنندگان