سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار:

آموزش و پرورش نقش مهمی در ارتقاء سطح فرهنگ عمومی جامعه دارد

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار در همایش پویش سبزوار شهر فرهنگ با موضوع رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: مصداق های مهمی در فرهنگ عمومی از قبیل رعایت حقوق شهروندی، حفظ احترام به محیط زیست، رعایت آداب شهر نشینی و مسائلی از این قبیل وجود دارد که رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یکی از آنهاست.

دکتر شاد ضمن تشکر از فرماندهی انتظامی شهرستان در خصوص برگزاری این همایش افزود: این همایش که به مسائل فرهنگی ارتباط دارد میتواند در ذیل برنامه های شورای فرهنگ عمومی شهرستان تعریف شود و در این شورا نیز به آن پرداخته شود.

وی با اشاره به نقش آموزش در مقوله ارتقاء فرهنگ عمومی افزود: آموزش و پرورش نقش مهمی در ارتقاء سطح فرهنگ عمومی جامعه دارد که باید از همان سنین کودکی و ابتدایی بصورت جدی این کار انجام شود.

رئیس شورای ترافیک شهرستان در ادامه به ظرفیت دانشگاه ها در شهرستان سبزوار در خصوص مقوله فرهنگ عمومی اشاره و تصریح کرد: دانشگاه ها می توانند به این قضیه ورود کنند و با تشکیل کمیته ای موارد را احصاء و تبدیل به محصول کنند و با ارائه راهکار آن را جهت اجرا در اختیار ادارات قرار دهند تا زیرساخت و بستری برای آینده فراهم شود.

سرپرست فرمانداری سبزوار نقش ظرفیت اجرایی شهرستان را مهم عنوان کرد و گفت: از فضاهای تبلیغاتی ادارات و نهادها باید در جهت آموزش مسائل فرهنگی بویژه فرهنگ ترافیک استفاده کرد و شهرداری می تواند نقش قابل توجهی در این حوزه داشته باشد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۸۴
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۰۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۰۸۵۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان