سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

‍ طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها از اول آذر در سبزوار اجرا خواهد شد

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار در جلسه هماهنگی و تمهیدات اجرایی جهت اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها ابراز داشت: هدف از اجرای این طرح قطع زنجیره انتقال بیماری، کاهش تردد های غیر ضروری ، افزایش فاصله گذاری اجتماعی و نظارت بر اجرای دقیق پروتکل های ابلاغی است که امیدواریم با مشارکت مردم عزیز شهرستان سبزوار، کسبه محترم،  فعالان فرهنگی و اجتماعی و سازمان های مردم نهاد و... در اجرای این طرح همچون گذشته خادمین خود را همراهی فرمایند.

دکتر شاد افزود: بر اساس این طرح حوزه های ادارات و کارکنان آنها، تجاری، بازرگانی و خدماتی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ترددها مشمول محدودیت می گردند که متناسب با هر حوزه و فعالیت، الزامات، محدودیت ها و ضمانت اجرایی تعیین شده است.

سرپرست فرمانداری سبزوار تصریح کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان در حوزه اداری حداکثر یک سوم کارکنان حضور خواهند یافت و گروه های شغلی 3،2 و 4 از اول آذر به مدت 2 هفته تعطیل خواهند بود و فقط مشاغل ضروری گروه شغلی یک مانند سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، داروخانه ها و مراکز درمانی فعالیت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی و اجتماعی برابر با ابلاغ این دستورالعمل مراسمات مذهبی ، نماز جمعه و مساجد در این شهرستان تعطیل خواهند بود گفت: در حوزه آموزشی نیز مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی و آموزشگاه های خصوصی و حوزه های علمیه نیز فعالیتی نخواهند داشت.

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان سبزوار با اشاره به  ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهر سبزوار افزود: تردد خودروهای شخصی در داخل شهر سبزوار نیز از ساعت 21 تا 4 صبح ممنوع خواهد بود.

سرپرست فرمانداری سبزوار تاکید کرد: برگزاری هرگونه نمایشگاه عمومی، تخصصی و بین المللی و همچنین هرگونه تجمع سیاسی، اجتماعی فرهنگی و ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۴۹۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۴۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۰۸۹۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۵ نفر
آماربازدیدکنندگان