سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۱۱

‍ سبزوار در وضعیت زرد قرار گرفت؛ مردم جز برای کارهای ضروری از خانه خارج نشوند

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار با بیان اینکه سبزوار در وضعیت زرد قرار دارد گفت: مردم همچنان با در خانه ماندن و عمل به توصیه های بهداشتی در مهار و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا تلاش کنند.

دکتر شاد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری تمامی دستگاه‌های شهرستان، مردم و بویژه کادر بهداشت و درمان که با تلاش‌های خود موجب کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا شدند؛ تصریح کرد: شرایط فعلی شهرستان نسبت به قبل قطعا بهتر است ولی اگر چنین تصور کنیم که کرونا تمام شده، مجدد این شهرستان به وضعیت  قبل باز خواهد گشت.

وی با بیان اینکه منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در وضعیت زرد همچنان ادامه دارد افزود: در حال حاضر بر اساس دستور العمل های موجود فعالیت همه گروه ها به جز مشاغل گروه ۴، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مجاز می باشد.

سرپرست فرمانداری سبزوار ضمن تقدیر و تشکر از همکاری رسانه های محلی در ایام کرونا گفت: رسانه ها نقش بسزایی در همراهی مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی داشتند و با همکاری و اطلاع رسانی در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی، همراهی مردم در این راستا افزایش داشته است.

رئیس ستاد کرونای شهرستان سبزوار اظهار داشت: امیدواریم با تمهیدات در نظر گرفته شده و با رعایت همه مسائل بهداشتی و اقدامات بازدارنده و همکاری مردم، شاهد بهبود شرایط موجود و دستیابی به وضعیت سفید در سطح شهرستان باشیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۱۸۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۴۱۱۸۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۲ نفر
آماربازدیدکنندگان