معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

‍ بروز موج جدید بیماری کرونا در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار در جلسه ستاد کرونای شهرستان گفت: در حال حاضر سبزوار در وضعیت سطح هشدار زرد قرار دارد و این وضعیت هر هفته از سوی ستاد ملی کرونا اعلام می شود.

دکتر شاد با بیان اینکه عادی انگاری و کاهش میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی سبب بروز موج جدید بیماری کرونا می گردد، افزود: اکنون بیشتر از هر زمان دیگری به همراهی و توجه شهروندان به رعایت دستورالعمل ها و عدم حضور غیر ضروری در سطح شهر و تجمعات نیاز است.

وی تصریح کرد: برای رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی و به منظور حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع، تمامی ادارات، نهادها، بانک ها و دستگاه های دولتی بایستی سلامت مراجعه کنندگان را با استفاده از نرم افزار ماسک مورد بررسی قرار دهند.

رئیس ستاد کرونای شهرستان با بیان اینکه تردد و تجمعات به عنوان یکی از راه های اصلی گسترش کروناست اظهار کرد: برای حفظ سلامت شهروندان، مردم از حضور در دورهمی و سفر رفتن خودداری کنند ، ضمنا برگزاری هرگونه اجتماع و مراسم باید از طریق دانشگاه علوم پزشکی استعلام و در صورت تایید با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و نظارت دستگاههای متولی برگزار گردد.

سرپرست فرمانداری سبزوار افزود: منع تردد شبانه همچنان از ساعت 21 تا 3 صبح ادامه دارد و تاکید شد اعمال قانون و نظارت بیشتر در این خصوص توسط پلیس صورت پذیرد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان