معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان سبزوار برگزار شد

‍معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری سبزوار در این جلسه با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت شهرستان سبزوار در سطح هشدار زرد قرار دارد گفت: عادی انگاری و کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تمام اقشار جامعه موجب افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا و تعداد بستری ها شده است.

حسین فیض آبادی افزود: با توجه به اینکه نوع جهش یافته ویروس کرونا در کشور مشاهده شده است مردم باید حساسیت بیشتری در رعایت دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند.

وی ضمن تشکر از مشارکت و همراهی مردم خاطر نشان کرد: توجه جدی به تداوم رعایت توصیه های بهداشتی توسط همشهریان، نظارت و بازرسی ها، اطلاع رسانی و برخورد با متخلفین مورد تاکید است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری سبزوار با اشاره به شروع فرایند واکسیناسیون در شهرستان همزمان با کل کشور عنوان کرد: کمیته شهرستانی هماهنگی واکسیناسیون کرونا در راستای استفاده از همه منابع موجود در دستگاههای مختلف برای اجرای بهینه واکسیناسیون و همچنین هماهنگی ارائه واکسیناسیون به جمعیت های اولویت دار بر اساس سند کشوری تشکیل می گردد.

فیض آبادی در پایان تصریح کرد: منع تردد شبانه همچنان از ساعت 21 تا 3 صبح ادامه دارد و پلیس با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان