معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار:

مدرسه مبدا تعلیم و تربیت است

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: مدرسه مبدا تعلیم و تربیت است و رشد متوازن جامعه از مدرسه آغاز می شود؛ و با توجه به اینکه اولین ارتباطات انسانی – اجتماعی فرزندان در مدرسه شکل می گیرد، شکوفائی و رشد این ارتباط منوط به نشان دادن راه صحیح برقراری ارتباط توسط والدین و مربیان آنان است؛ بنابراین توجه دقیق و مناسب به فرزندان به عنوان بزرگترین سرمایه ها، به رشد و شکوفائی استعدادهای آنان کمک مینماید .
سید مجتیی علوی مقدم در نشست با اعضای اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهرستان سبزوار اظهار کرد: اگر به اولیا و مربیان توجه جدی شود، می توانند تمامی شاخص های تعلیم و تربیت آینده سازان این مرز و بوم را جابجا نمایند و برای این حوزه باید برنامه و اهداف مشخص داشته باشیم.
وی مدرسه را مهم ترین نهاد اجتماعی و فرهنگی دانست و بیان کرد: در مدرسه موضوع تعلیم و تربیت به صورت جدی رخ می دهد و کشف استعدادهای جدید و تاثیر گذار در این نهاد صورت می‌گیرد.
رئیس شورای آموزش و پرورش سبزوار ادامه داد: اگر فرزندان ما در دوران تحصیل کار خود را با اضطراب و نگرانی آغاز نمایند، سبب آسیب های جدی به فرزندان می شود.
سید مجتبی علوی مقدم در پایان یادآور شد: خانواده هم یکی از مهم ترین نهاد ها محسوب می شود که نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند و ترویج فرهنگ های دینی و مذهبی در نهاد خانواده ضروری است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان