معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

دیدار معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باتفاق رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار دیدار و گفتگو کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار در این دیدار ضمن تشکر از دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خاطر حضور ایشان در سبزوار گفت: کادر بهداشت و درمان در این مدت زحمات و تلاش های زیادی در مقابله و پیشگیری کرونا کشیدند و جا دارد از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.
مهندس علوی مقدم افزود: وظیفه ما و سایر دستگاه هاست تا از این عزیزان به عنوان جهادگران عرصه سلامت حمایت کنیم و این حمایت جز با رعایت دستورالعمل ها و شیوه نامه های بهداشتی میسر نیست.
وی تصریح کرد: شکست بیماری کرونا نیازمند مشارکت و همراهی مردم و شهروندان است که امیدواریم این همکاری همچنان ادامه پیدا کند تا سریع تر این بیماری محو شود.
در ادامه معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خدمات و زحمات و همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار در حمایت از دانشگاه علوم پزشکی و پیگیری امور مرتبط با مدیریت بحران کرونا و پشتیبانی از کادر بهداشت و درمان تقدیر و تشکر نمود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان