معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار بمناسبت روز طبیعت

مهندس علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار بمناسبت روز طبیعت پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

به نام خدا

برای ما ایرانیان طبیعت همواره منشاء خیر، برکت، نشاط و منبع الهام بخش شادی بوده و هست و هم‌ از این رو روز سیزدهم فروردین در فرهنگ ما به عنوان روز پاسداشت طبیعت شناخته می شود.

طبیعت را می توان منبع الهام بخش انسانها و چشمه جوشان عبرت ها و پندها دانست که یکی از نشانه ها و آیات روشنگر الهی برای شناختن و دریافتن زیبایی های زندگی و راز خلقت است.

ضمن تبریک فرا رسیدن این روز به همه شهروندان عزیز، امیدوارم مردم خونگرم و فهیم سبزوار امسال با درک حساسیت ویژه و احتمال شیوع بیشتر ویروس کرونا در مراودات نزدیک و ایجاد اجتماعات کوچک و بزرگ، با ارج گذاری به نشانه های طبیعت خداوندی سیزدهمین روز از سال را به جای رفتن به دامن پرمهر طبیعت، در کانون گرم خانواده خود از حضور یکدیگر بهره ببرند و لحظاتی شاد، مفرح و روح افزا را در کنار همدیگر داشته باشند.

محفل کوچک و گرم خانواده این روزها که خطر ابتلا به ویروس کرونا از هر زمان بیشتر است، بهترین مامن و پناهگاه همه ما در روز سیزدهم فرودین ماه و روزهای پس از آن خواهد بود.

طبیعت همیشه وجود دارد اما ممکن است با سهل انگاری و بی توجهی به اصول و دستورالعمل های بهداشتی دیگر ما نتوانیم از آن مواهب به خوبی بهره ببریم.

روز طبیعت را در خانه بمانیم تا بتوانیم سالهای دیگر را نیز از فیض وجود مواهب طبیعی بهره مند شویم. با همین کار کوچک ما می توانیم قطع کننده زنجیره ابتلای بیماری در شهرمان شویم.

بی شک؛ ماندن در خانه بهترین حمایت و همراهی با همه فعالان و به ویژه کادر بهداشتی و درمانی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه تلاش می نمایند. امیدواریم بزودی بساط این بیماری منحوس برچیده شود.

سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان