معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۲

استاندار خراسان رضوی در دیدار با مدیران شرکت های دانش بنیان مطرح کرد؛

پیشنهاد طراحی سیستم مکانیزاسیون فرایند امور اداری

استاندار خراسان رضوی برای تسهیل جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاری خارجی به سمت استان، به شرکت های دانش بنیان، پیشنهاد ایجاد یک سیستم مکانیزاسیون فرایند امور اداری را مطرح کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،علیرضا رزم حسینی در ابتدای جلسه هم اندیشی مدیران شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای فناوری اطلاعات که در محل استانداری برگزار شد ضمن عذر خواهی از مدیران عامل و مهمانان جاضر در جلسه بابت تاخیر در برگزاری آن گفت: یک سرمایه گذار برای این که بتواند در استان سرمایه گذاری کند باید استعلامات متعددی را از دستگاه های مختلف دریافت کند در حالی که باید راه او را تسهیل تر کنیم برای همین از شما می خواهم که به عنوان یک ماموریت، نرم افزاری طراحی کنید که سرمایه گذار تمام استعلامات لازم را از طریق یک سیستم مکانیزاسیون انجام و فرایند امور اداری را طی کند.
وی اذعان کرد: باید همایشی داشته باشیم که نمایشی نباشد تا در آنجا شرکت های دانش بنیان بتوانند در کارگروه های تخصصی با مدیران دستگاه های مختلف وارد گفت و گو شوند. من هم برای تعالی این حوزه در خدمت شرکت ها هستم.
رزم حسینی  گفت: روزی که می خواستیم الگوی مدل مثلث توسعه اقتصادی را در کرمان اجرا کنیم بعضی ها با ناباوری به این مدل نگاه می کردند اما من باور داشتم که گنج هایی در کشور وجود دارد که به دلیل عدم مدیریت صحیح مدیران، مردم پیرامون آنها در رنج هستند.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: اقتصاد  و توسعه ایران گرفتار دولت دیوانسالار است و وزرای محترم دولت به دلیل بروکراسی نحس اداری قدرت تصمیم گیری ندارند اما ما در استان خراسان رضوی می خواهیم کار متفاوتی انجام دهیم و  دیوانسالاری دولتی را تا جایی که می شود از کار بیندازیم.
رزم حسینی در همین رابطه افزود: وقتی ما سرمایه گذار را مجاهد اقتصادی بدانیم خواهید دید که سرمایه گذاران چطور از جاهای مختلف کشور برای سرمایه گذاری به استان ما خواهند آمد.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنانش به نکته های ذکر شده برخی از مدیران گریزی زده و توضیح داد: برخی از دوستان در صحبت های خود به منطقه ویژه اقتصادی برای شرکت های دانش بنیان اشاره کردند که من در این خصوص با وزیر صحبت خواهم کرد یا دوست دیگری در خواست ایجاد یک کنسرسیوم شرکت های فناوری اطلاعات را داشتند که باید بگویم این بیشتر متوجه شرکت ها می شود که باید یک تشکیلاتی را درست کنند اگر جایی هم مربوط به ما باشد اقدام لازم را انجام خواهیم داد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان