معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۲

استاندار خراسان رضوی در مراسم تقدیر از جانبازان:

تلاش بی منت برای رفاه جانبازان و خانواده های آنان وظیفه همه مسئولان است

استاندار خراسان رضوی گفت: تلاش بی منت برای رفاه جانبازان و خانواده های معظم آنان وظیفه همه مسئولان است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در مراسم تقدیر از جانبازان که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز در تالار کوهسنگی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: جانبازان از سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی به شمار می روند و ضرورت دارد که همه تلاش مان را برای تکریم این عزیزان و خانواده های آنان به کار بگیریم.
وی افزود: جانبازان گرانقدر در دوران دفاع مقدس با تکیه بر ارزش های دینی و برای جلب رضایت خداوند به جبهه های جنگ رفتند و با تمام توان برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی تلاش کردند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به صبر و شکیبایی خانواده های معظم جانبازان و ایثارگران در سال های پس از دوران دفاع مقدس بیان کرد: کسانی که امروز در صحت و سلامت به سر می برند، آیا حاضرند که در برابر کسب مادیات، بخشی از اعضای بدن خود را از دست بدهند؟ قطعا اخلاص و صداقت ایثارگران، آن ها را راهی جبهه های حق علیه باطل کرد.
وی ادامه داد: حاکمیت و همه مسئولان وظیفه دارند که بدون هیچ منتی در جهت رفاه جانبازان و خانواده های آنان تلاش کنند و این وظیفه شرعی و قانونی بنده و دیگر مدیران است.
رزم حسینی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آرمان های بسیار بزرگی دارد و به همین دلیل دشمن هر لحظه به دنبال توطئه است، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران به عنوان شناسنامه انقلاب اسلامی چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران بعد از جنگ تحمیلی، کارهای بسیار بزرگی انجام داده است و بدیهی است که دشمنان چشم این روزها را نداشته باشند.
وی به موضوع اشتغال فرزندان ایثارگران و جانبازان هم اشاره کرد و گفت: دولت گنجایش استخدام بیشتر از ظرفیت های موجود را ندارد اما تلاش خواهیم کرد که با استفاده از ظرفیت های موجود در بخش های اقتصادی زمینه اشتغال فرزندان ایثارگران را فراهم کنیم.
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران هم در این مراسم گفت: در ماه های اخیر تحرک بی سابقه و کم نظیری در حوزه اقتصادی استان شکل گرفته است و از نظر آقای رزم حسینی هیچ موضوع با اولویت تر از مسئله اقتصاد وجود ندارد.
فتحی نیا افزود: با تاکید استاندار خراسان رضوی ستادی در جامعه ایثارگران به ریاست معاون امور اقتصادی استانداری شکل گرفته است و وظیفه دارد اقدامات لازم را برای اشتغال زایی فرزندان شاهد و ایثارگر انجام دهد.
وی ادامه داد: در اولین گام با کمک بنیاد شهید بیش از 7 هزار نفر از فرزندان جامعه ایثارگری با مدارک تحصیلی و مهارت های مختلف شناسایی شده اند و امروز بانک اطلاعاتی نسبتا دقیقی در اختیار داریم که از ماه های آینده زمینه اشتغال آن ها فراهم خواهد شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان