سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۲

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری خراسان رضوی مطرح کرد:

هوشمند سازی یکی از مهم ترین طرح های اقتصاد مقاومتی

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری خراسان رضوی نگاه استاندار به فناوری اطلاعات را راهگشا دانست و گفت: پروژه هوشمند سازی می تواند مهم ترین طرح اقتصاد مقاومتی باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی حمیدرضا روحبخش در جلسه هم اندیشی مدیران شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات استان که با حضور استاندار خراسان رضوی و در محل استانداری برگزار شد گفت: با توجه به حجم کاربران اینترنت پروژه هوشمندسازی می تواند مهم ترین طرح اقتصاد مقاومتی باشد که به اجرا در می آید.
وی خطاب به مهمانان حاضر در جلسه گفت: نگاه استاندار به مسئله فناوری اطلاعات و کارکردهای آن نگاه جدیدی است که برای شما راهگشا خواهد بود بر این اساس سعی می کنیم تمام دغدغه های استاندار را به شکل نرم افزاری اجرا کنیم.
مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری خراسان رضوی فعالان شرکت های دانش بنیان را کارآفرینان عرصه فناوری اطلاعات خطاب کرد و گفت: کارآفرینی مبتنی بر خلاقیت و دانایی بحث روز است و در چند سال آینده فضای کسب و کار کشور زیر و رو خواهد شد.
روحبخش افزود: هر ابزاری را بخواهیم توسعه بدهیم باید از ابزارهای ict استفاده کنیم چرا که ict ابزاری برای خلق ثروت محسوب می شود.
به گفته وی در استان خراسان رضوی 3231 شرکت دانش بنیان و فعال در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد که باعث ایجاد حدود 35 هزار فرصت شغلی شده اند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۵۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۱۵۴۰۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان