معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۴

استاندار در دیدار فرمانده و معاونان انتظامی خراسان رضوی:

گفت‌وگو و اقناع سیاست استان در برخورد با اعتراضات مردمی است

استاندار خراسان رضوی گفت: گفت‌وگو و اقناع سیاست استان در برخورد با اعتراضات مردمی است و تا زمانی که در تجمعات و اعتراضات تعرض فیزیکی رخ ندهد، همین سیاست را دنبال خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار فرمانده و معاونان انتظامی استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: در اعتراضات مردمی سیاست ما پیشبرد گفتمان اقناع است اما در صورت بروز تعرض فیزیکی، نیروی انتظامی باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند.
وی افزود: متاسفانه به دلیل عملکردهای نادرست در برخی از حوزه ها، گاهی اوقات اعتراض های مردمی شکل می گیرد که تجربه های گذشته نشان می دهد سیاست اقناع و گفت‌وگو همواره موثر واقع شده است.
رزم حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز در جامعه بشری هر روز نقش امنیت پررنگ تر می شود، اظهار کرد: طبق بررسی های کارشناسی اگر در حوزه اقتصادی و فرهنگی فعالیت چشمگیری انجام شود، بسیاری از آمارها در حوزه انتظامی کاهش پیدا می کند.
وی با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروز 98، عملکرد فرماندهی انتظامی خراسان رضوی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: استان خراسان رضوی شایسته فرماندهی مقتدر و متین همچون سردار تقوی است و بنده از خدمات ارزشمند ایشان و نیروی انتظامی قدردانی می کنم.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی هم در این دیدار گزارشی از عملکرد پلیس در ایام تعطیلات نوروز 98 ارائه کرد و گفت: همکاران ما در تعطیلات نوروز حتی چند ساعت هم به مرخصی نرفتند و تمام تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت در استان به کار گرفتند.
سردار محمدکاظم تقوی افزود: در قالب طرح نوروزی پلیس، از تاریخ 29 اسفند سال 97 تا 16 فروردین امسال، ضمن راه اندازی 113 ایستگاه نوروزی، 1987 گشت خودرویی اعم از انتظامی و راهنمایی رانندگی در ماموریت های مختلف به کار گرفتند.
وی همچنین از افزایش 18 درصدی افزایش کشف جرایم در سال 97 نسبت به سال قبل آن خبر داد و گفت: در سال گذشته، با تقویت کنترل های جاده ای، با کاهش 2 درصدی فوتی های تصادفات رانندگی مواجه شدیم.
استاندار خراسان رضوی در پایان این دیدار، با اهدای لوح یادبود از تلاش های فرمانده و معاونین انتظامی استان برای برقراری نظم و امنیت عمومی در تعطیلات نوروز 98 تقدیر کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان