معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۴

با حضور استاندار صورت گرفت؛

بررسی و پیگیری موانع توسعه اقتصادی شهرستان تایباد

در صد و هفدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، آخرین وضعیت طرح های توسعه اقتصادی شهرستان تایباد و موانع بر سر راه توسعه اقتصادی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی با حضور علیرضا رزم حسینی، مسئولان استانی و فرماندار و مدیران شهرستان تایباد صد و هفدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد.
در این جلسه که به منظور پیگیری آخرین وضعیت طرح های اقتصادی منعقد شده در شهرستان تایباد و موانع پیش روی آن ها برگزار شد رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی گفت: این جلسه برای بررسی موانع توسعه اقتصادی شهرستان تایباد برگزار می شود که امیدواریم با حضور دستگاه های مختلف موانع موجود برطرف شوند.
رضا جمشیدی ضمن بیان این که شهرستان تایباد بخشی از منطقه 8 توسعه اقتصادی فرهنگی محسوب می شود، خاطرنشان کرد:
 41 تفاهم نامه در این شهرستان به امضا رسیده است که اگر به صورت کامل محقق شود سرمایه گذاری 187 میلیاردتومانی رادر پی خواهد شد و برای حدود 1900نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.
در این جلسه محمدحسین شرافتی، فرماندار شهرستان تایباد نیز بیان کرد: حدود 20طرح از موافقت نامه های امضا شده علی رغم این که پرونده آنها تشکیل شده مشکل کمبود تسهیلات دارند و 20 طرح دیگر از مشکل مجوز و کمبود زمین رنج می برند.
بعد از گزارش فرماندار و نماینده منطقه ویژه اقتصادی دوقارون که معین شهرستان تایباد محسوب می شود، علیرضا رزم حسینی از مدعوین خواست که به جای گزارشات بیهوده بر روی مشکلات بر سر راه طرح های اقتصادی تعیین شده تمرکز کنند.
پیرو این تاکید استاندار و سرعت گرفتن گزارشات در این جلسه 26 مصوبه در حوزه های مختلف از جمله در حوزه های پالایشگاه، واگذاری اراضی برای سرمایه گذاری طرح های شهری، آبخیزداری و گلخانه ها انجام شد.
 به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی علاوه بر مصوباتی که انجام شد معین شهرستان تایباد باید یک تعهد اشتغال مشخصی را به استانداری ارائه کند.
علی رسولیان افزود: طرح های مشخص شده به صورت ویژه توسط دفتر سرمایه گذاری استانداری پیگیری و نتایج آن در یک بازه زمانی مشخص به مردم گزارش خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان