معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۴

برای پیگیری آخرین وضعیت کمک رسانی ها به گلستان در روزهای آتی صورت می گیرد؛

سفر استاندار و تولیت آستان قدس رضوی به گلستان

در راستای پیگیری آخرین وضعیت کمک رسانی ها به استان گلستان برای بار دوم استاندار خراسان رضوی به همراه تولیت آستان قدس به این استان سیلزده سفر می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در راستای پیگیری مشکلات سیلزدگان استان گلستان، در روزهای آتی استاندار خراسان رضوی  و تولیت آستان قدس رضوی برای بار دوم راهی گلستان می شوند تا از نزدیک در جریان آخرین وضعیت کمک رسانی ها قرار بگیرند.
  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در خصوص گزارش کار این جلسه گفت:  در این جلسه مدیریت بحران دستگاه های مختلف در خصوص سامانه جوی کنونی که از امشب استان را در بر می گیرد اعلام آمادگی کردند.
وحید قربانی افزود: اقداماتی که  شرکت آب منطقه ای برای مسیل های داخل مناطق بحرانی مشهد،نیشابور،خواف و تایباد انجام داده به صورت کلی خاطر ما را نسبت به حجم سیل احتمالی در این مسیل ها جمع تر می کند اما این به این معنی نیست که حساسیت های ما پایین آمده باشد.
وی ادامه داد: فرمانداران ما در سطح استان در حال آماده باش هستند و امشب را احتمالا  در محل کار خود به همراه سایر اعضای مدیریت بحران شهرستان مستقر بوده و فضای حاکم بر شهرستان را مدیریت خواهند کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در خصوص اولویت های حاکم بر مدیریت بحران استان ضمن بیان این که اولویت اول را حفظ جان شهروندان دانست اضافه کرد: در درجه بعد حفظ مناطق مسکونی و بعد هم در امان ماندن مزارع و باغات مردم از خطرات مالی قرار دارد که تا کنون در مورد اولویت اول توانسته ایم مدیریت خوبی را داشته باشیم.
قربانی اذعان کرد: استان ما مستعد هر گونه خسارت در خصوص معابر  و راه ها و آب بندها و مزارع و منازل مسکونی است و  در همین رابطه سطح استحکام منازل روستایی ما در سطح استان نسبتا پایین است تا جایی که کمتر از 35 درصد از منازل روستایی استان شرایط بادوامی را دارند که اصلا عدد خوبی به شمار نمی رود.
وی در انتهای سخنانش گفت:در بخش دوم جلسه دستگاه ها در خصوص کمک های خود بویژه در یک هفته اخیر به استان گلستان  گزارشاتی را ارائه کردند که گزارش های بسیار خوبی بود در همین راستا در روزهای آینده استاندار به همراه تولیت آستان قدس سفری را به استان گلستان انجام خواهند داد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان