معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۴

شهدای فاطمیون به بشریت خدمت کردند / هر چه داریم از شهداست

استاندار خراسان رضوی ضمن تقدیر از صبر خانواده شهدا، گفت: شهدای فاطمیون به بشریت خدمت کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی علیرضا رزم حسینی با حضور در منزل شهید علیرضا توسلی معروف به ابوحامد با خانوداه این شهید و چند تن دیگر از خانواده شهدای مدافع حرم دیدار و به مقام شهید و شهادت ادای احترام کرد. 
در این دیدار که مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر کل امور اتباع استانداری خراسان رضوی رزم حسینی را همراهی می کردند رزم حسینی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به این خانواده ها گفت: امروز هر چه  داریم از شهداست.
وی بیان کرد: شهدای شما برای اسلام جان خود را دادند و بزرگترین خدمت را به بشریت کردند مخصوصا شهدای فاطمیون که در برابر داعش جنگیدند.
رزم حسینی در همین راستا خاطرنشان کرد: ما صبر شما خانواده های شهدا را ستایش می کنیم و از هیچ کاری در راه شما دریغ نخواهیم کرد.
 مدیرکل امور اتباع استانداری خراسان رضوی در این دیدار بعد از شنیدن مشکل این خانواده شهید گفت: اداره اتباع هیچ محدودیتی برای برطرف کردن مشکلات خانواده شهدای مدافع حرم ندارد. 
سیدعلی قاسمی  اذعان کرد: فاطمیون به بشریت خدمت کردند لذا ما در دفاع از این جریان از سقف اختیاراتمان برای رفع مشکلات فاطمیون استفاده می کنیم.
گفتنی است در این دیدار خانواده شهیدان توسلی، جعفری، میرزایی، موسوی و نجفی از لشکر فاطمیون حضور داشتند که به ارائه مشکل خود پرداختند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان