معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۵

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

ثبت ۱۲ میلیمتر بارش در مشهد / تلاش برای باز گشایی ۱۴ راه روستایی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی هواشناسی بارش های رگباری در استان همچنان ادامه می یابد و دستگاه های اجرایی تا اطلاع ثانوی درحالت آماده باش قرار دارند.

حجت علی شایان فر در گفتگو با واحد اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، با اشاره به آماده باش دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران برای جلوگیری از خسارت های ناشی از وقوع سیل اظهار کرد: در ساعات گذشته بارش های بسیار خوبی در شهرستان های خراسان رضوی به ثبت رسیده است. 
وی افزود: بر اساس اطلاعات ایستگاه های هواشناسی، در باره زمانی ساعت 16:30 تا 19:30 یکشنبه 25 فروردین ماه، بیشترین حجم بارش در شهر مشهد با 12 میلیمتر و سپس در شهرهای نیشابور با 10 میلیمتر و گلمکان با 9 میلیمتر به ثبت رسیده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه عصر امروز شرایط ویژه ای در اثر فعالیت سامانه بارشی بر روی استان ایجاد نشده است، تصریح کرد: شب گذشته در شهرستان کلات شاهد وقوع سیل بودیم که در نتیجه آن، 15 خانوار اسکان اضطراری داده شدند. 
وی ادامه داد: بر اثر بارش های رگباری و وقوع سیل، 14 راه روستایی در سطح خراسان رضوی مسدود شده است که تلاش برای بازگشایی این مسیرها همچنان ادامه دارد و به زودی اقدامات اجرایی به نتیجه خواهد رسید.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با اعمال مدیریت پیشگیرانه، آماده باش دستگاه های اجرایی، اعمال محدودیت تردد در برخی محورها و استقرار تجهیزات و ماشین آلات در نقاط بحران خیز، شرایط به خوبی مدیریت شد و درحال حاضر برق هیچ شهر یا روستایی قطع نیست.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان