معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۲۳

استاندار خراسان رضوی:

کلید توسعه در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است/پرهیز از حاشیه‌های سیاسی و تلاش برای همدلی و هم‌زبانی

استاندار خراسان رضوی گفت: کلید توسعه و پیشرفت در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است و برای جلب مشارکت آن ها باید فرش قرمز پیش پای شان پهن کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور رئیس کل بانک مرکزی در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تجربه استان کرمان، طی ماه های اخیر بر روی فعالیت های اقتصادی در بخش غیردولتی متمرکز شده ایم و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستورکار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه کلید توسعه در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است، افزود: برای جلب مشارکت فعالان اقتصادی در امر توسعه، پیشرفت، رشد اقتصادی، اشتغال زایی و کارآفرینی باید پیش روی آن ها فرش قرمز پهن کنیم و موانع موجود در مسیر کاری شان رفع شود.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: با اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی، همدلی و همراهی بسیار خوبی بین ارکان حاکمیت ایجاد شده است به طوریکه شخص آقای رئیس جمهور، اعضای کابینه دولت، روسای قوای مقننه و قضائیه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه حمایت ویژه ای از برنامه های اقتصادی در استان دارند.
وی ادامه داد: همواره تلاش کرده ایم از حاشیه های سیاسی که فرصت پیشرفت و توسعه را از استان می گیرد، پرهیز شده و بیش از پیش در مسیر تحقق همدلی و همزبانی میان ارکان حاکمیت گام برداشته شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان