سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۱۶

استاندار خراسان رضوی:

وضعیت کلی «کشف‌رود» قابل قبول نیست/برای ساماندهی، منتظر اعتبارات دولتی نخواهیم ماند

استاندار خراسان رضوی گفت: برای ساماندهی کشف رود منتظر اعتبارات دولتی نخواهیم ماند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جریان بازدید میدانی از کشف رود، اظهار کرد: در قالب کارگروه ساماندهی کشف رود تاکنون اقداماتی نظیر احداث تصفیه خانه صورت گرفته است که فقط بخشی از آب جاری در کشف رود را تصفیه می‌کند و کافی به نظر نمی رسد.
وی افزود: هفته گذشته یک جلسه چند ساعته در خصوص موضوع کشف رود داشتیم؛ امروز هم به صورت میدانی به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی از کشف رود بازدید داشتیم تا وضعیت آب جاری در این رودخانه را به صورت دقیق تر بررسی کنیم.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: وضعیت کلی کشف رود قابل قبول نیست و حتما دستگاه های اجرایی باید  چه درسطح ملی و چه در سطح استانی فکری برای آن بکنند؛ به هرحال امیدواریم در این خصوص به یک جمع بندی برسیم و نتیجه را به استحضار مردم برسانیم.
رزم حسینی در ارتباط با اختصاص نیافتن همه اعتبارات مربوط به ساماندهی کشف رود تصریح کرد: با توجه به شرایط مالی دولت، نباید انتظار داشت بودجه مورد نیاز از محل منابع دولتی تامین شود؛ برای ساماندهی کشف رود باید از منابع بخش غیر دولتی استفاده شود.
وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی علاقمند ورود به حوزه ساخت تصفیه‌خانه هاست، ادامه داد: برخی از تصفیه خانه ها اقتصادی است و سرمایه گذار می تواند در این حوزه وارد شده واز محل تصفیه آب استفاده بهینه کند. البته اقداماتی نیز در طرح ساماندهی کشف رود درنظر گرفته شده اما متاسفانه یا خوب اجرا نشده یا با کندی روبرو است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۴۱۱۹۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۱ نفر
آماربازدیدکنندگان