معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۰۲

استاندار خراسان رضوی:

به فرموده مقام معظم رهبری باید به کاندیداهای اصلح، انقلابی و کارآمد رای بدهیم/همه مسئولان در برابر مردم باید پاسخگو باشند

استاندار خراسان رضوی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری باید به کاندیداهای اصلح، انقلابی و کارآمد رای بدهیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در سخنرانی پیش از خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به برگزاری حماسه انتخابات، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است، لذا باید در انتخاب افراد دقت شود.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه «افرادی انقلابی، مومن و کارآمد انتخاب شوند»، افزود: انتخاب افراد اصلح و تاثیرگذار برای مجلس شورای اسلامی در اداره مجلس و کشور بسیار مهم است، در این راستا مردم امروز کار بزرگی باید انجام دهند.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه تاکنون سطح مشارکت مردم استان در انتخابات بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: در ساعات باقی‌مانده از رای گیری، مردم استان در پای صندوق‌های رای حاضر شده و از حقی که قانون اساسی و انقلاب اسلامی برای آن‌ها قائل شده، برای انتخاب افراد اصلح استفاده کنند.
رزم‌حسینی با بیان اینکه برای هریک از 18 کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در خراسان رضوی 27 نفر به عنوان داوطلب وجود دارند، افزود: اقتصاد ما تحت تاثیر و تحریم آمریکا قرار گرفته است، لذا شکل گرفتن یک مجلس قوی می‌تواند منجر به ایجاد یک ایران قوی و توانمند شود.
وی با اشاره به اینکه امروز دورانی را سپری می‌کنیم که همه دشمنان علیه ما بسیج شده‌اند، بیان کرد: در این شرایط سردار سرافراز ما شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکا به شهادت رسید که خون پاک ایشان تضمین کننده راه ما در گام دوم انقلاب اسلامی است.
استاندار خراسان رضوی در تکمیل سخنان خود گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از 41 سال در راه دفاع از انقلاب اسلامی و استمرار آرمان‌های آن علاوه بر مجاهدت‌های فراوان خون پاکش را هم در راه انقلاب اسلامی تقدیم کرد.
رزم‎حسینی تاکید کرد: به فرموده مقام معظم رهبری امروز باید مکتب سلیمانی را ترویج دهیم و به این ترتیب در گام دوم انقلاب همه مسئولان نظام باید از مکتب سلیمانی پیروی کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حمایت ارکان حاکمیت استان در مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان افزود: امروز نرخ بیکاری خراسان رضوی با 6.3 دهم درصد به کمترین میزان در 15 سال گذشته رسیده است، همچنین مشارکت اقتصادی این استان هشت درصد افزایش یافته است، در این راستا امیدواریم به واسطه برگزاری این انتخابات، نرخ مشارکت سیاسی ما هم افزایش پیدا کند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به شرارت‌های دشمنان منطقه، خاطرنشان کرد: چون کشور مستقلی هستیم و می‌خواهیم نظام و آرمان‌های خود را حفظ کنیم، دشمنان با ما دشمنی می‌کنند لذا باید به آرمان های انقلاب پایبند بمانیم.
رزم‌حسینی به ظرفیت‌های خراسان رضوی و وجود بارگاه مطهر رضوی در مشهد مقدس پرداخت و ادامه داد: باید مشهد و استان خراسان رضوی را نمونه کنیم و به این ترتیب نمایندگان باید در راستای توسعه و آبادانی استان تلاش کنند.
وی خواستار برطرف‌سازی قوانین مزاحم توسعه کشور توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی شد و اظهار کرد:  نیاز است تا قوانین پوسیده مانع توسعه کشور توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تسهیل و برطرف شود.
استاندار خراسان رضوی با قدردانی از حضور باشکوه مردم خراسان رضوی و مشهد در فرآیند رای‌گیری انتخابات در استان، تاکید کرد: با حمایت ارکان حاکمیت آمادگی داریم تا همگی برای توسعه استان کار کنیم.
رزم‌حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات ارزشمند در وصیت‌نامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: این مکتب سلیمانی است و باید سبک اداره کشور برای آینده ما باشد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان