معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار
احمد برادران

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۰۲

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی اعلام کرد:

مشارکت ۳۴ درصدی واجدین شرایط رای دادن در خراسان رضوی تا ساعت ۱۶

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۳۴ درصد از واجدین شرایط رای دادن در خراسان رضوی تا ساعت ۱۶ امروز در انتخابات خراسان رضوی مشارکت داشتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در حاشیه ستاد انتخابات استان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ساعت هشت امروز فرآیند اخذ رای در شعب خراسان رضوی را آغاز کردیم و مردم فهیم استان از ساعت‌ها قبل در پای صندوق‌های رای آماده بودند.
وی افزود: در موج اولی که صبح امروز ایجاد شد ما شاهد حضور 51 درصدی بانوان و 49 درصد از آقایان بودیم، همچنین طبق جمع‌بندی صورت گرفته تا ساعت 16 امروز 34 درصد از واجدین شرایط رای دادن در خراسان رضوی در انتخابات شرکت کرده‌اند که شامل 50 درصد از آقایان و 50 درصد از بانوان است.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با اشاره به اینکه تا ساعت 18 امروز مهلت رای‌گیری به اتمام می‌رسد و در صورت ضرورت باید درخواست تمدید زمان کنیم، ادامه داد: تمامی افرادی که تا به این لحظه موفق نشدند رای بدهند، توصیه می‌کنم با قید فوریت و داشتن شناسنامه و کارت ملی به شعب اخذ رای مراجعه کنند.
جعفری در خصوص نحوه برخورد با تخلفات انتخاباتی خاطرنشان کرد: هیات‌های بازرسی در حوزه اجرایی انتخابات از قبل مشخص شده‌اند و شماره‌های آن‌ها برای مراجعه به منظور گزارش تخلفات در دسترس همه قرار دارد، ضمن اینکه سربازرس‌هایی از هیات نظارت بر انتخابات حضور دارند و تخلفات احتمالی را جمع‌بندی و مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
وی در پاسخ به سوالی درباره احتمال تعطیلی مدارس استان در روز شنبه سوم اسفند ماه، عنوان کرد: در صورت تمدید زمان رای‌گیری احتمال تعطیل مدارس وجود دارد اما در صورت آمدن درخواست برای زمان تعطیلی این خبر را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در خصوص وضعیت‌ تعرفه‌های شعبه‌های اخذ رای استان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آمار تعرفه‌ها به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود، هیچ گزارشی مبنی بر کمبود تعرفه نداریم اما به محض اینکه هشدار کاهش 30 درصد تعرفه‌ها را دریافت کنیم، تعرفه‌های لازم را ارسال خواهیم کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان