سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

با حضور سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار

‍ نشست اداری بخش روداب برگزار شد

نشست اداری بخش روداب با حضور سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار، امام جمعه روداب، بخشدار روداب و مسئولین ادارات شهرستان و بخش در بخشداری روداب برگزار شد.

در ابتدای این جلسه بخشدار روداب گزارشی از وضعیت بخش روداب در خصوص پروژه های قابل افتتاح در بخش روداب و همچنین اولویت بندی بخش در حوزه های مختلف عمرانی ارائه داد. همچنین در ادامه حجت الاسلام حسنی نسب امام جمعه روداب ضمن کم برخوردار بودن بخش از خدمات،به مشکلات مردم در مراجعات عمومی اشاره کرد و خواستار رفع آنها شد. دستگاه های اجرایی شهرستان و محلی نیز به ارائه توضیحاتی در حوزه های مرتبط پرداختند.

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان سبزوار ضمن تشکر از همدلی و همکاری مجموعه بخش روداب گفت: لازم است که توجه بیشتری نسبت بخش در حال توسعه روداب شود و برای بررسی مشکلات کارگروهی با محوریت بخشداری روداب و نمایندگان دستگاه ها و دفاتر نمایندگان مجلس تشکیل تا با تهیه لیستی از روند اجرای پروژه های بخش روداب با برنامه ریزی و تعیین زمان لازم نسبت به یافتن راهکار مناسب در جهت رفع مشکلات اقدام گردد.

دکتر شاد با اشاره به اینکه شغل اکثرمردم منطقه کشاورزی است افزود: مشکلات کشاورزان توسط مرکز جهاد کشاورزی روداب احصاء و ضمن طرح در کارگروهی در بخشداری جهت رفع به هسته شهرستانی کلینیک کشاورزی ارسال گردد.

وی ضمن اعلام خدمات دولت در حوزه های مختلف تصریح کرد: اجرای گازرسانی در دولت تدبیر و امید در این بخش در مراحل پایانی است که نوید بخش توسعه در دیگر حوزه هاست.

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار همچنین به وسعت زیاد بخش روداب اشاره کرد و گفت: مشکل راه های روستایی این بخش به دلیل گستردگی باید با نگاه ویژه ای مورد رسیدگی قرار گیرد.


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۵۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۱۵۸۵۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۲ نفر
آماربازدیدکنندگان