سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سبزوار تشدید می شود

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان گفت: وضعیت این شهرستان به لحاظ ویرو‌س کرونا نگران کننده است لذا از ابتدای هفته آتی نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نهادهای دولتی، غیردولتی، بانک‌ها و اصناف این شهرستان تشدید می شود.

دکتر شاد افزود: کارمندان، صاحبان حرف و واحدهای صنفی ملزم به استفاده از ماسک و رعایت مقررات و پروتکل‌های بهداشتی هستند در غیر این صورت با آنها برخورد و حتی مراکز فعالیت آنها تعطیل می شود.

وی تصریح کرد: استفاده از ماسک باید برای تمامی شهروندان الزامی شود و از ارائه خدمات به افرادی که ماسک ندارند خودداری شود.

رئیس ستاد شهرستانی مقابله با کرونا گفت: باید گفتمان استفاده از ماسک جدی گرفته شود و همزمان با فرا رسیدن فصل سرما که استفاده از فضاهای بسته در برنامه‌های مختلف بیشتر می شود رعایت حفظ فاصله گذاری اجتماعی بیشتر ضروری است.

وی ادامه داد: هم اینک با افزایش مبتلایان به بیماری کووید ۱۹، شهرستان سبزوار در وضعیت قرمز قرار دارد و ظرفیت تخت‌های مرکز آموزشی - درمانی واسعی این شهرستان که ویژه پذیرش مبتلایان به ویروس کرونا می‌باشد تکمیل شده است.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۱۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۲۲۳۱۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان