سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار
حسین شاد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

برگزاری جلسه ستاد کرونای شهرستان سبزوار به صورت ویدئو کنفرانس

جلسه ستاد کرونای شهرستان سبزوار با توجه به حاد بودن وضعیت سبزوار به لحاظ افزایش ابتلای شهروندان به این بیماری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار در این جلسه با اشاره به وضعیت بحرانی شهرستان سبزوار در خصوص افزایش مبتلایان به بیماری کرونا گفت: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در حوزه سبزوار بزرگ شرایط شهرستان بحرانی است و بخش های غیر کرونایی بیمارستان واسعی نیز به بستری بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده است.

دکتر شاد ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مردم افزود: از مردم عزیز میخواهم کادر بهداشت و درمان شهرستان را با رعایت دستور العمل ها بهداشتی و استفاده از ماسک یاری کنند.

وی تصریح کرد: کلیه ادارات، نهادهای دولتی و غیر دولتی، اماکن، اصناف و ... نسبت به رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک اقدام نمایند و در صورت گزارش تیم های نظارتی مبنی بر عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام خواهد شد.

رئیس ستاد شهرستانی مقابله با بیماری کرونا تصریح کرد: در این جلسه اقدامات پیشگیرانه شدیدتری جهت جلوگیری از انتقال و شیوع بیشتر این بیماری وضع شد و مصوبات مربوطه به ادارات و نهادها ابلاغ خواهد شد‌.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۲۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۰۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۰۸۵۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان