معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

‍ طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها از اول آذر در سبزوار اجرا خواهد شد

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار در جلسه هماهنگی و تمهیدات اجرایی جهت اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها ابراز داشت: هدف از اجرای این طرح قطع زنجیره انتقال بیماری، کاهش تردد های غیر ضروری ، افزایش فاصله گذاری اجتماعی و نظارت بر اجرای دقیق پروتکل های ابلاغی است که امیدواریم با مشارکت مردم عزیز شهرستان سبزوار، کسبه محترم،  فعالان فرهنگی و اجتماعی و سازمان های مردم نهاد و... در اجرای این طرح همچون گذشته خادمین خود را همراهی فرمایند.

دکتر شاد افزود: بر اساس این طرح حوزه های ادارات و کارکنان آنها، تجاری، بازرگانی و خدماتی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ترددها مشمول محدودیت می گردند که متناسب با هر حوزه و فعالیت، الزامات، محدودیت ها و ضمانت اجرایی تعیین شده است.

سرپرست فرمانداری سبزوار تصریح کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان در حوزه اداری حداکثر یک سوم کارکنان حضور خواهند یافت و گروه های شغلی 3،2 و 4 از اول آذر به مدت 2 هفته تعطیل خواهند بود و فقط مشاغل ضروری گروه شغلی یک مانند سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، داروخانه ها و مراکز درمانی فعالیت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی و اجتماعی برابر با ابلاغ این دستورالعمل مراسمات مذهبی ، نماز جمعه و مساجد در این شهرستان تعطیل خواهند بود گفت: در حوزه آموزشی نیز مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی و آموزشگاه های خصوصی و حوزه های علمیه نیز فعالیتی نخواهند داشت.

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان سبزوار با اشاره به  ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهر سبزوار افزود: تردد خودروهای شخصی در داخل شهر سبزوار نیز از ساعت 21 تا 4 صبح ممنوع خواهد بود.

سرپرست فرمانداری سبزوار تاکید کرد: برگزاری هرگونه نمایشگاه عمومی، تخصصی و بین المللی و همچنین هرگونه تجمع سیاسی، اجتماعی فرهنگی و ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۵۵۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان