معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

‍ بهره برداری از جایگاه عرضه سوخت با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار

با حضور مهندس علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جمعی از مدیران شهرستانی پنجاه و ششمین جایگاه عرضه سوخت در سبزوار به بهره برداری رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار در مراسم بهره برداری از جایگاه عرضه سوخت بیان داشت: احداث جایگاه عرضه سوخت، تلاشی برای ایجاد زیرساخت‌ها و خدمات رسانی به مردم است.

سید مجتبی علوی مقدم ضمن قدردانی از سرمایه‌گذار بخش خصوصی در احداث و راه‌‌اندازی این جایگاه، بر افزایش کیفیت خدمات جایگاه‌های سوخت تاکید کرد و افزود: در کناراشتغال و ارائه خدمات، موضوعاتی که با ایمنی و سلامت مردم هم ارتباط دارد باید مورد توجه قرار گیرد و اقدام لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت های ویژه شهرستان سبزوار گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در دیار سربداران وجود دارد که باید با بازنگری و اصلاح فرآیندهای اداری چه در بخش دولتی و چه خصوصی در جهت سرعت بخشیدن تقاضاهای سرمایه گذاری اقدام شود.

مهندس علوی مقدم با اشاره به وجود دفتر خدمات سرمایه گذاری شهرستان اظهار داشت: کارگروه رسیدگی به امورات سرمایه گذاری در فرمانداری تشکیل شده که تمامی درخواست های سرمایه گذاری از طریق دفتر خدمات سرمایه گذاری شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد و این کارگروه با رعایت قوانین و مقررات با همکاری ادارات مربوط در زمان مشخص پاسخ لازم را ارائه خواهند داد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان