معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۱۷

آیین تجلیل از قهرمان سبزواری والیبال نشسته پارالمپیک توکیو برگزار شد

آیین تجلیل از "مهدی بابادی" قهرمان سبزواری والیبال نشسته در مسابقات پارالمپیک توکیو شامگاه چهارشنبه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و مسئولان شهرستان برگزار شد.

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار در این مراسم با اشاره به افتخار آفرینی تیم ایران در مسابقات پارالمپیک گفت: ورزشکاران کشور با اخلاق و مرام پهلوانی نتایج ارزشمندی کسب کردند.

سیدمجتبی علوی‌مقدم افزود: تیم  والیبال نشسته  جمهوری اسلامی نیز با عزمی راسخ و تلاش فراوان پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر فراز ورزش دنیا به اهتزاز در آورد .

وی تصریح کرد: ورزشکاران و قهرمانان در کنار موضوعات تخصصی ورزش باید نسبت به ترویج اخلاق و روحیه پهلوانی بین جامعه و نسل جوان  اهتمام ویژه  داشته باشند.

فرماندار سبزوار  گفت: این شهرستان یکی از از قطب‌های ورزش خراسان رضوی در رشته های مختلف ورزشی همچون هندبال، کشتی، دو و میدانی، فوتسال، پاورلیفتینگ، بدنسازی و پرورش اندام و والیبال نشسته است.

علوی مقدم افزود: با توجه به جایگاه ورزش شهرستان تکمیل  فاز دوم  مجموعه  ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران سبزوار باید بطور جدی پیگیری شود.
وی افزود: یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان، توجه به حوزه جوانان است که این موضوع تا حدودی مورد غفلت قرار گرفته که رفع مشکلات مختلف حوزه جوانان باید از  سوی تمامی دستگاههای اجرایی  مورد توجه قرار گیرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان