معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۱۵

دیدار تعاونی های سبزوار با معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار بمناسبت هفته تعاون

بمناسبت هفته تعاون جمعی از مدیران تعاونی ها همراه با روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور مالیاتی، تامین اجتماعی و همچنین روسای بانک های صنعت و معدن و توسعه تعاون شهرستان با مهندس علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست محمود یزدی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گزارشی از وضعیت فعالیت تعاونی های شهرستان ارائه نمود و مدیران تعاونی نیز مسائل و مشکلات مربوط به تعاونی ها را بیان نمودند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: یکی از ظرفیت های این شهرستان وجود ۷۶۰ تعاونی فعال است که مانع زدایی این مجموعه ها، اشتغال و رونق اقتصادی را رقم می زند.

سیدمجتبی علوی‌مقدم افزود: به روز کردن آموزش قوانین و مقررات و برگزاری دوره های آموزش تخصصی، تقویت و افزایش بهره وری تعاونی ها را در پی دارد.

وی تصریح کرد: آموزش در حوزه بانکداری، بازنگری قوانین حوزه تعاون و فعالیت های تخصصی، باعث شکوفایی بیشتر تعاونی ها می شود.

فرماندار ویژه سبزوار اظهار داشت: تعاونی ها به عنوان یکی از بخش های موثر در اقتصاد کشور از طریق مشارکت گروهی نقش مهمی در توسعه و اشتغال پایدار ایفا می کنند.

علوی مقدم با اشاره به اینکه بخشی از تعاونی ها شهرستان در حوزه مسکن فعالیت دارند، گفت: اراده دولت سیزدهم در تامین مسکن،  فعالیت شرکت ها مرتبط با این بخش را رونق می بخشد.

وی گفت: مشکلات تعاونی ها باید احصا و پیشنهادات مناسبی ارائه شود تا با انتقال این مسائل و پیشنهادات به مراکز تصمیم گیر در جهت رفع مشکل این مجموعه ها و خدمت بیشتر به مردم قدمهای مثبتی برداشته شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان