معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۱۸

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

تهیه طرح جامع ترافیک مورد توجه شهرداری سبزوار قرار گیرد

همایش طلایه داران ترافیک و رونمایی از طرح ابتکاری بسیج یار ترافیک برای اولین بار در کشور در شهرستان سبزوار برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: به منظور ارتقای فرهنگ ترافیک، تهیه طرح جامع حمل ونقل و ترافیک مورد توجه شهرداری و شورای اسلامی این شهر قرار گیرد.

سید مجتبی علوی مقدم روز یکشنبه در همایش طلایه داران ترافیک شهرستان سبزوار افزود: شهرداری سبزوار در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک با اجرای طرحهای مناسب، زیرساخت های ترافیک شهری را بهبود ببخشد.

وی تصریح کرد: شهرداری سبزوار در موضوع راهکارهای ترافیکی و افزایش ایمنی نسبت به تهیه و نصب دوربین های ثبت تخلف و کنترل ترافیک در معابر شهری نیز اقدام نماید.

 فرماندار ویژه سبزوار گفت:همچنین یکی از الزامات شورای اسلامی شهر سبزوار در تدوین بودجه این نهاد در سال آینده توجه به وضع ترافیکی  و ارتقای زیرساخت ها در این حوزه باشد.

 علوی مقدم با بیان اینکه آموزش شهروندی در ارتقای فرهنگ ترافیک بسیار موثر است، افزود: در این مسیر آموزش پرورش نقش مهمی بر عهده دارد چون نهادینه کردن فرهنگ ترافیک با هدف افزایش ایمنی و  کاهش حوادث از دوران دانش آموزی شروع می شود.

وی ادامه داد: در موضوع حوادث انسان، راه و وسیله نقلیه سه موضوع اساسی است که هر یک باید شاخص های درستی داشته باشند چنانکه  آگاهی و آموزش افراد، وجود راههای استاندارد و وسیله نقلیه ایمن برای عبور و مرور در کنار همدیگر قرار گیرد.

در این مراسم نیز از طرح ابتکاری مشترک پلیس راهور و بسیج شهرستان به نام بسیج یار ترافیک برای نخستین بار در کشور رونمایی شد و دو نفر از بسیجیان حکم خود را دریافت و پوستر یادبود این مراسم به امضاء مسئولین شهرستان رسید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان