معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

پیوست پدافند غیرعامل برای همه طرحها ضروری است

نشست تخصصی پدافند غیر عامل شهرستان سبزوار با حضور مهندس علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار، دکتر کریمی نیا معاون قرارگاه پدافند زیستی سازمان پدافند غیرعامل کشور و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در فرمانداری سبزوار برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: پیوست پدافند غیرعامل در همه طرحهای مختلف وعمرانی این شهرستان ضروری است.

سید مجتبی علوی مقدم روز چهارشنبه در نشست پدافند غیر عامل پدافند زیستی سبزوار افزود: ایجاد تحرک و انگیزه در دستگاهای اجرایی و مدیریت شهری در حوزه مدیریت بحران تقویت شود.

وی تصریح کرد: باید سناریو های تعریف شده مختلفی از قبل در حوزه پدافند غیرعامل در بخش های مختلف آب، برق، مخابرات، کشاورزی، علوم زیستی و  بهداشت ارائه شود و در هر شرایطی آمادگی های لازم برای مقابله با تهدیدات و خطرات احتمالی وجود داشته باشد.

فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به اینکه ارتقاء اعتماد به نفس از موارد مهم حوزه پدافند غیرعامل گفت: باید با اطلاعات و برنامه ریزی از  قبل پیش بینی شده با تهدیدات مقابله و در صورت تبدیل آن به بحران، شرایط  رویارویی با وضعیت ایجاد شده فراهم باشد.

مهندس علوی مقدم با اشاره به اهمیت  وحدت ملی، اقتدار نظام و آمادگی با تهدیدات در راستای حفظ ارزشهای داخلی، تصریح کرد: در این راستا تعامل دستگاهای نظامی،  غیرنظامی و مدیران نظام در بخش های مختلف  ضروری است.

فرماندار ویژه سبزوار گفت: با بهره گیری از فناوری های نوین و با رعایت استقرار اطلاعات در مکانهای امن در هنگام مواجهه با بحران، می توان به روز و درست از این اطلاعات استفاده نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۱۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان