معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۰۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

آموزش و اطلاع رسانی شیوه نامه های بهداشتی در دستور کار کلیه ادارات و نهادها قرار گیرد

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای سبزوار به ریاست مهندس علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و اعضاء این ستاد صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری سبزوار برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: عادی انگاری شهروندان و کم توجهی به رعایت پروتکل ها منجر به شکل گیری خیز مجدد بیماری در سبزوار شده است.

سیدمجتبی علوی‌مقدم صبح یکشنبه در نشست ستاد کرونای سبزوار افزود: باید با حساسیت بیشتری دستورالعمل‌ها و شیوه نامه های بهداشتی را تا واکسیناسیون سراسری و مهار کامل ویروس کرونا رعایت  شود.

وی تصریح کرد: تجربه دو سال گذشته بیماری کرونا ثابت کرده است که با وجود واکسیناسیون حداکثری چنانچه در رعایت پروتکل ها،  فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک کوتاهی شود ویروس کرونا دوباره اوج می گیرد.

فرماندار ویژه سبزوار گفت: به منظور پیشگیری از موج ششم کرونا باید رعایت پروتکل ها، شیوه‌نامه‌های بهداشتی در اصناف، بانک ها، نهادهای اداری و مراسم های مختلف، همچون گذشته با جدیت و سخت‌گیری رعایت شود.

علوی مقدم با اشاره به ضرورت تزریق واکسن توسط افرادی که تا کنون اقدام نکرده اند، افزود: در راستای حفظ حقوق شهروندی تا زمانی که کرونا وجود دارد باید از حضور این افراد در نهادها، بانک ها و یا اجتماعاتی که به شیوع کرونا دامن زنند جلوگیری شود.

وی با اشاره به عادی انگاری شهروندان و کاهش رعایت پروتکل ها به ویژه در مناطق روستایی افزود: آموزش در دستور کار دستگاهای اجرایی، اصناف، دانشگاهها، امور مساجد قرار گیرد و در برنامه های مختلف شیوه نامه های بهداشتی را اطلاع رسانی نمایند.

مهندس علوی مقدم  گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، برگزاری کلاس‌های حضوری در حال حاضر ممنوع است و در صورت مشاهده با مدیران متخلف برخورد می شود.

وی همچنین در پایان از تلاش و جدیت همه بخش های مرتبط درگیر موضوع، خصوصا مردم و اصناف که باصبر و شکیبایی همراهی لازم را انجام دادند تقدیر و تشکر کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۲۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان