معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۱۲

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

۱۳ آبان نماد حضور نسل جوان در میدان و صحنه انقلاب است


معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: ۱۳ آبان نماد حضور نسل جوان در میدان و صحنه انقلاب و شجاعت و جسارت جوانان در برابر هیمنه پوشالی آمریکا و استکبار است.

سیدمجتبی علوی‌مقدم روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان در جمع دانش آموزان سبزواری  افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تزلزل قدرت پوشالی آنها را نشان  داد و  یکبار دیگر ثابت کرد  که آمریکا در برابر این اقدام زانو زد.
 
وی تصریح کرد: به یاری خداوند امروز جوانان انقلابی در میادین سیاسی، علمی، فناوری و اقتصادی حضور پرشور و تاثیرگذار و توام با بصیرت دارند و ملت ما قویتر از گذشته و از هر زمان دیگر مستحکم تر است.
 
مهندس علوی‌مقدم گفت: شعار مبارزه با استکبار جهانی برای جمهوری اسلامی یک شعار اساسی و مبارزه با استکبار به سرکردگی آمریکا نیز یک راهبرد اساسی است و تا زمانی که این جرثومه فساد و شیطان بزرگ در برابر خواسته های به حق مردم و مظلومان جهان سر تسلیم فرود نیاورد این شعار استراتژی و این مبارزه ادامه دارد.
 
 فرماندار ویژه سبزوار گفت: امروز دولت به پشتوانه ملت از هیچ قدرت و حکومت ظالمی هراس و واهمه ندارد و پشتوانه مردم، وحدت، مقاومت و اراده ملت رمز پیروزی  انقلاب اسلامی در برابر دشمنان است.
 
 وی با بیان اینکه ۱۳  آبان تداعی کننده حرکت نمادین و اوج مبارزه با استکبار جهانی است، افزود: استکبار ستیزی ملت ایران از قبل انقلاب اسلامی و زمان کودتای ۲۸ مرداد شکل گرفت و هوشیاری و آگاهی شکل گرفته در ذهن مردم با مقاومت،  ایثار و انقلابی گری از سال ۴۲ آغاز و با اهدای خون شهدای فراوان در بهمن ۵۷ به ثمر نشست.
 
 فرماندار ویژه سبزوار تصریح کرد: آمریکا و ایادی غرب نمی توانند بر علیه نظام جمهوری اسلامی که سرمایه آن ایمان به خدا و پشتوانه مردمی است اقدامی کنند.
 
علوی‌مقدم گفت: تداوم دشمنی استکبار با ملت ایران در جنگ نابرابر به اوج خود رسید؛ امریکا با تمام امکانات و ظرفیت و حضور کشورهای غربی از هیچ تلاشی برای کمک به رژیم بعث کوتاهی نکرد و آلات، ابزار و امکانات جنگی را در اختیار دشمن قرار دادند.
 
وی اظهار داشت: پس از جنگ نیز توطئه ناآرامی مرزهای کشور و تحریم ها از سوی دشمنان با رهبری امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی مردم خنثی شده است.
 
 فرماندار ویژه سبزوار گفت:  امروز راهکار مقابله با دشمن در ابعاد مختلف مقاومت و حضور مردم در صحنه اقتصاد مقاومتی  و وظیفه مدیران کشور در برهه کنونی عهد و پیمان بستن با شهدا و مانع زدایی از مشکلات و کار و تلاش جهادی و شبانه روزی است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان