معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
حسین ابراهیمی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۱۸

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار از پروژه های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان

‍صبح امروز مهندس ابراهیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار از پروژه های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار در مسیر سبزوار نیشابور و سبزوار روداب بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار در حاشیه این بازدید گفت: عملیات روکش و آسفالت محور سبزوار نیشابور در کیلومتر ۵۰ در فاز اول با اعتباری به مبلغ ۲۷ میلیارد تومان آغاز شده است.

مهندس ابراهیمی افزود: در فاز دوم نیز اعتبار این طرح ۱۶ میلیارد تومان پیش بینی شده که بعد از اجرای فاز اول اجرا خواهد شد و برای ادامه کار از محل اعتبارات سفر دولت به استان مبلغ قابل توجهی اختصاص خواهد یافت.

مهندس ابراهیمی در ادامه از محور سبزوار روداب بازدید و افزود: عملیات اجرایی تعریض و آسفالت محور سبزوار به روداب حدفاصل روستای حارث آباد تا فسنقر نیز به طول ۴ کیلومتر با اعتبار ۴ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان آغاز شده است.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه ساختمان پلیس راه توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خبر داد و اظهار داشت: پروژه ساختمان پلیس راه سبزوار در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متربع در یک طبقه به متراژ ۷۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان آغاز شده و پیمانکار این پروژه با تجهیز کارگاه عملیات اجرایی آن را شروع کرده است.

مهندس ابراهیمی در پایان اظهار داشت پروژه لکه گیری و آسفالت محور سبزوار بردسکن نیز با اعتباری حدود ۵/۵ میلیارد تومان به زودی آغاز خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۱۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان