معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
حسین ابراهیمی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۱۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

ظرفیت فضای مجازی برای نشر سیره شهدا در شهرستان مغفول مانده است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار و رییس ستاد اجرایی و برنامه ریزی کنگره ملی بزرگداشت۱۶۰۰شهید دیار سربداران گفت: برای تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت باید به‌صورت میدانی ورود کنیم و از ظرفیت‌های مختلف استفاده کنیم.

حسین ابراهیمی در هفتمین جلسه ستاد اجرایی و برناوه ریزی کنگره ملی 1600 شهید دیار سربداران بابیان اینکه کارها از پشت میز و با نامه‌نگاری صرف حل نخواهد شد اظهار داشت: تا فرصت باقی‌مانده برای برگزاری اجلاسیه کنگره ملی باید فعالیت‌ها به‌صورت میدانی و با جدیت بیشتر برگزار شود.

ابراهیمی به موضوع فضای مجازی و ظرفیت‌های مغفول مانده آن در خصوص نشر سیره شهدا اشاره کرد و افزود: خوشبختانه سبزوار یکی از شهرستان‌های قوی در حوزه رسانه است که مسئولان باید از این ظرفیت برای محتوا سازی در بحث فضای مجازی استفاده کافی و لازم را ببرند.

وی با اشاره به اینکه صرفاً نام بردن از شهدا در جلسات نمی‌تواند سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شود تأکید کرد: استفاده از مبانی شهدا در انجام امورات و به کار بردن مشی آن‌ها باید در دستور کار مسئولان شهرستان قرار بگیرد.

ایشان با انتقاد از عدم انسجام و هماهنگی کمیته‌های 16گانه کنگره تصریح کرد: برگزاری یادواره‌های قشری با احصای تعداد شهدای مربوط به هر قشر باید هرچه سریع‌تر برگزارشده و محصولات مرتبط فرهنگی با آن قشر نیز به تولید برسد.

رییس ستاد اجرایی و برنامه ریزی کنگره  بابیان اینکه عدم اعتبار نباید سبب عقب‌افتادگی در سیر برگزاری کنگره و یا یادواره‌ها شود ادامه داد: بسیاری از برنامه‌هایی که در حال حاضر در سطح شهرستان برگزار می‌شود با هزینه‌هایی بسیار زیاد انجام می‌شود که باید همان جلسات را بارنگ و بوی شهدا معطر کرد و یاد شهیدان را در آن زنده کرد.

وی با اشاره به اینکه اعتقاد به کمک شهدا نباید فقط در لفظ بماند و به این موضوع اعتقاد قلبی پیدا کنیم تأکید کرد: بسیاری از اقدامات پس از شروع با مدد شهدا به سرانجام و سرمنزل مقصود خواهد رسید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان