معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

در نشست بررسی مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی استان مطرح شد؛

استاندار خراسان رضوی: تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری صنعتی از اولویت‌های استان است/ دبیر مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور: پیگیر تبدیل منطقه ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری صنعتی هستیم

نشست بررسی مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی استان با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور و استاندار خراسان رضوی در محل دفتر استاندار برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در نشست بررسی مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی استان که با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: بحث تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری صنعتی یکی از اولویت‌های استان بوده که پیگیری‌های زیادی برای آن صورت گرفته و زیر ساخت‌های لازم برای تحقق منطقه آزاد تجاری صنعتی فراهم است.
محمدصادق معتمدیان همچنین با اشاره به وضعیت مرز دوغارون افزود: در چندماه گذشته اقدامات خوبی در راستای ساماندهی مرز مذکور انجام شده و نظم و انضباطی در بحث ورود و خروج‌ها و عوارض‌ها اعمال کردیم.
مشاور رئیس جمهور و دبیر مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور در ادامه با اشاره به اینکه بحث منطقه ویژه سرخس و دوغارون باید تعیین تکلیف شود، اظهار کرد: با توجه به مزیت‌هایی که در سرخس و دوغارون وجود دارد. باید این مناطق سریع‌تر به سر و سامان برسد و از آن بهره برداری صورت گیرد.
حمیدرضا مومنی یادآور شد: با دستور مقام معظم رهبری، طبق چشم اندازی که برای مناطق آزاد تعریف شده است. این مناطق باید به سمت تولید حرکت کنند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان