معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۱۶

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

ظرفیت‌های ورزشی سبزوار نیازمند توجه بیشتر است

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: سبزوار یکی از قطب های ورزش خراسان رضوی به شمار می رود  که ظرفیت‌های ورزشی آن نیازمند توجه بیشتر است.

سیدمجتبی علوی‌مقدم روز سه شنبه در آیین معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار افزود: این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی همچون هندبال، کشتی، دو و میدانی،  فوتسال، پاورلیفتینگ، بدنسازی و پرورش اندام و والیبال نشسته  از جایگاه بالایی برخوردار است.

وی  با اشاره به برخی از مشکلات حوزه ورزش سبزوار تصریح کرد ساختمان اداری ورزش و جوانان و تجهیزات  آن  در شان و جایگاه این شهرستان نیست و باید ساختمان فرسوده  آن نوسازی شود.

فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به اینکه دامنه اختیارات مدیران شهرستانی باید بیشتر شود، گفت: رییس اداره ورزش این شهرستان باید از  اختیارات کافی برای توسعه ورزش و رفع مشکلات برخوردار باشد.

علوی مقدم افزود: یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان، توجه به حوزه جوانان است که این موضوع تا حدودی مورد غفلت قرار گرفته که باید بستری فراهم شود که استعدادهای جوانان در بخش های مختلف با همکاری آموزش و پرورش و دانشگاهها شناسایی شود.

وی اظهار داشت: با توجه به گسترش فضای مجازی یکی از آسیب ها کنونی  آسیب فرهنگی است که باید با فرهنگسازی و آموزش های لازم و مدیریت این فضا تبدیل به فرصت شود.

در پایان این مراسم، حسین شهابی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار معرفی و از خدمات مجید نصراله زاده در این سمت قدردانی شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
بازدید : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان