معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۱۷

استاندار خراسان رضوی:

مرزهای شرقی کشور از امن ترین مرزهای کشور است

استاندار خراسان رضوی گفت: با وجود برخی کانون های بی ثباتی و ناامنی در مجاورت مرزهای شرقی این نواحی در زمره امن ترین مرزهای کشور است.

محمدصادق معتمدیان روز شنبه با حضور در گلزار شهدا گمنام سبزوار با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: امنیت کامل  مرزهای خراسان رضوی حاصل ایثار، از خودگذشتگی، رشادت و تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی  و مرزبانی است.

 وی  با اشاره به نقش و جایگاه نیروی انتظامی و مرزبانی در تامین امنیت مرزها در کنار دیگر نیروهای مسلح، تصریح کرد: تامین امنیت پایدار و مثال زدنی جمهوری اسلامی، مرهون مجاهدت شبانه روزی این گروههای نظامی، انتظامی و  امنیتی است.

استاندار خراسان رضوی گفت: با وجود فعالیت گروهک‌های مختلف تروریستی و کانون های بی ثباتی در منطقه، مرزهای این استان  و شرق کشور  از امنیت کامل برخوردار است.

معتمدیان افزود: همچنین توسعه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور  در ابعاد مختلف آن مرهون امنیت بی بدیلی است که بوسیله ارکان امنیتی و نظامی ایجاد شده است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در مقابله با اشرار و سوداگران  مرگ تصریح کرد: تامین امنیت عمومی کشور و حفاظت از ارزشها انقلاب اسلامی مرهون  این مجاهدت ها است.

استاندار خراسان رضوی گفت: نیروهای نظامی و انتظامی در بحران کرونا  نیز از روزهای نخست هم دوش کادر درمان  و بهداشت، تلاش شبانه روزی در خدمات رسانی به مردم داشته اند.

معتمدیان افزود: امروز رضایتمندی  عمومی مردم از مقوله امنیت بیانگر زحمات، تلاش و ایثارگری سربازان عرصه امنیت است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
بازدید : ۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان