معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار
سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۰۸

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

پیوند اولیا و مربیان نقش تعیین کننده ای در موفقیت دانش آموزان دارد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: پیوند اولیا و مربیان  موفقیت های دانش آموزان را در حوزه های تربیتی، اعتقادی، فرهنگی و آموزشی شتاب می بخشد.

سید مجتبی علوی مقدم روز چهارشنبه  در نشست اولیا و مربیان شهرستان افزود: پیوند اولیا و مربیان شرایط مطلوبی را به لحاظ تربیتی و آموزشی برای دانش آموزان فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه بصیرت نیاز امروز جامعه اسلامی است، اظهار داشت: زمانی سبک زندگی اسلامی ایرانی در جامعه نهادینه می شود که پیوند اولیا و مربیان به درستی شکل گیرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار افزود: منتخبان اولیا ودانش آموزان باید به اندازه توان خود سهمی در اداره مدارس داشته باشند و با  تلاش و جدیت خود به مسیر توسعه و ارتقا آموزش و پرروش کمک نمایند.

مهندس علوی‌مقدم افزود: در موضوع پیوند اولیا و مربیان به واسطه حضور اولیای دانش آموز از طریق همدلی و همفکری مسیر و آینده روشنی برای دانش آموزان به عنوان  نسل آینده ایجاد می شود.

وی ادامه داد: نهاد آموزش و پرورش ابر نهادی است که نقش مهمی در تقویت معارف دینی، اعتقادی و اخلاقی دانش آموزان دارد و مسیر تربیت انسان و تحول جامعه از آن می گذرد لذا همه نهادها باید همکاری لازم با آموزش و پرورش داشته باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
بازدید : ۱۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان